2015
02.10

strona lot.comPolskie linie lotnicze LOT wprowadzają na rynek internetowy całkiem nową podstronę. Klienci naszego rodzimego przewoźnika będą mogli teraz skorzystać z serwisu podróżniczego polskiego przewoźnika.

Na czym ta inwestycja będzie konkretnie polegała?

Nowy serwis pod nazwą „Inspiracje” będzie proponował podróżnym kierunki docelowe ich wycieczek. Konkretniej zadaniem nowej strony jest przede wszystkim przekazanie dodatkowych informacji pod względem turystycznym dotyczących wszystkich proponowanych przez LOT połączeń. Ułatwi to użytkownikom linii odnalezienie dokładnie, tego czego szukają bez opuszczania głównej strony przewoźnika. Serwis jest bowiem częścią całego serwisu lot.com.

Jak dać się zainspirować LOT-owi?

Po pierwsze musimy odnaleźć podróżnicy portal na stronie naszego przewoźnika, Proces jest bardzo prosty, wystarczy podążać za schematem i klikać w odpowiednie zakładki tj.: „Promocje i bilety”à „ Planowanie”à „ Inspiracje”. Serwis ma być kolejnym udogodnieniem dla klientów LOT-u. Zainteresowani daną destynacją znajdą tam przewodniki po konkretnych miastach, oraz odpowiadające im wiadomości dotyczące kultury, zabytków, hoteli, restauracji czy transportu publicznego. Innymi słowy wszystkie niezbędne powiadomienia mamy przysłowiowo na wyciągniecie ręki i nie musimy już wkładać dodatkowego wysiłku by wyszukać w sieci nowinek jakich nie ma na stronach linii lotniczych. Oprócz rzetelnych informacji znajdziemy tam również ciekawe propozycje na udany wypoczynek, z których każdy może skorzystać. Przewodnik online, podpowie nam gdzie najlepiej spędzić czas w odniesieniu do czterech kategorii obszarów: „zimowe szaleństwo”, „przedłużenie lata”, „kuchnie i smaki świata” oraz „zakupy i wyprzedaże”.

strona lot.comNowości na stronie przewoźnika

Oficjalna strona LOT-u postanawia udowodnić, że nie jest nudna i że można się nią naprawdę „zainspirować”. Nowy serwis będzie dostępny w dwóch wersjach językowych (polski i angielski). Strona ta będzie z czasem rozwijana o dodatkowe połączenia i destynacje, a także propozycje dotyczące aktywnych form wypoczynku. Serwis oprócz wymienionych funkcji, usprawnia także kupno biletów i ogólną organizację wyjazdu. Po wprowadzeniu internetowych nowości widać, że polskie linie lotnicze cały czas rozwijają się, klienci z całą pewnością nie mogą narzekać na brak zainteresowania ich osobą. Pomysł wydaje się być bardzo dobry, pozostaje teraz tylko czekać jak bardzo wpłynie on na decyzje podróżnych a propos wyboru kierunków turystycznych.

No Comment.

Add Your Comment

Spam protection by WP Captcha-Free

X